Mischa Barton - Marrisa

9. února 2008 v 16:56 | Happy Girl |  The O.C California =)
MISCHA BARTON
Datum narození: 24.01.1986
Místo bydliště: New York City a Los Angles
Má o 8 roků starší sestru Zoe a o 2 roky mladší sestru Haniu. Když měla Mischa 4 roky, celá rodina se prestěhovala do USA, do New Yorku kde žijí dodnes.

Už v pěti letech začala navštevovat školu na Manhattanu. Když jí bylo 8, byla se svojí sestrou na letním táboře, kde deti dostali úlohu napsat vlastní dialogy, které potom budou povídat svým rodičům.To co napsala bylo velkolepé. Rodičům řekli, že vychovávají budoucí hvězdu. Její rodiče byli nejprve vzrušení, ale potom se museli rozhodnot, zda to bude správná cesta pro jejich dceru. Ukončila to samotná Mischa, když v devíti řekla, že je to něco, co chce vyzkoušet.
Její herecká kariéra tedy začala v Newyorském divadle, kde si zahrála hlavnú roli ve hře Tonyho Kushnera. Měla 9 let a vyžadovali od ní, aby měla ruský přízvuk, proto si najala hereckého učitele, který jí to měl naučit. V tu dobu stihla dělat i dětskou modelku pro Calvina Kleina v agentuře Ford Modeling.Potom se dostala do televize (rok 1996), kde v seriálu Všecky moje děti (All my children) 3 roky stvárňovala postavu Lilly. Poté hrála v mnoha filmech,ale slávu jí však přinesla až role Marissy Cooper v seriálu The O.C California, který sa začal natáčet v roce 2003. Stala sa tváří kosmetické značky Neutrogena. Doma má obrovskou sbírku kabelek od Chanela,které s oblibou používá i při natáčení. Co sa týká školy,navštěvovala Manhattan´s Proffesional Children´s School a rada by pokračovala v studiu na vysoké škole, nejradši na Yale v Connecicute.
Její nejoblíbenší skupiny jsou Coldplay,Outkast, Sum 41, U2, All American Rejects, Radiohead,The Rolling Stones, The Strokes, The White Stripes.

Nejoblíbenější filmy: Řekni něco, Na pokraji slávy, The Graduate, Say Anything a seriál Simpsonovi.

Nejoblíbenější knihy: The Confederacy of Dunces od Johna Keneddyho Toola
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama