Rachel Bilson - Summer

9. února 2008 v 20:41 | Happy Girl |  The O.C California =)
RACHEL BILSON
Datum narození: 25. 8. 1981
Místo bydliště. Hollywood-Los Angeles
Rachel Bilson Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků-dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny.
Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů. Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během studia na Notre dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress.
Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.
Potom přišel její "velký rok"-rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních-dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu:Buffy přemožitelka upírů, 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku. Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů.
Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request.
Mezi Racheliny záliby patři sbírání bot a jogging. Ujíždí na basetballu a svém přiteli Adamu Brodym(spoluherec ze seriálu the O.C) se, kterým se nedávno zasnoubila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama